Keresés

Részletes keresés

lacc74 Creative Commons License 2013-07-28 19:09:04 5540

Hidd el római,lehet hogy kissebb a standardnál mert ilyen előszokott fordulni.Lehet pont ezért adta el a gazdája de mivel gyűrű van rajta fajtatiszta lehet.Mondjuk ha csak a fejét látnám előbb mondtam volna hogy parlagi mint posta.

A hozzászólás:
archy632 Creative Commons License 2013-07-28 15:57:20 5537

Ha római galamb lenne, a mögötte álló texan szerü tojonál kétszer nagyobb lenne. Egy kifejlett római 110-130 dkg és 1 méter a kifeszitett szárnyfesztávolsága, valamint teljesen más tipusu a feje.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!