|
|
|
|
 |
hedera66
2013-07-28 17:25:57
|
403
|
ha találsz valami jó kalcium kiegészitőt szólj én sem adok már konzervet ,csontot viszont nem merek |
|
A hozzászólás:
 |
cincaminca
2013-07-27 00:26:37
|
402
|
Köszi, utánanézek a csontlisztnek. Az a baj hogy az enyém már egyáltalán nem hajlandó mást enni a húson kívül, hiába kínálom konzervvel vagy egyéb finomsággal csak a lábát rázza... |
|
Előzmény:
 |
hedera66
2013-07-23 06:50:28
|
400
|
csontlisztet lehet rendelni ,én adok mellé konzervet is nehogy hiány legyen valamiből én még nem vettem csontlisztet ,állitólag jó a sült és porrá zúzott tojáshéj is |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|