|
|
|
|
 |
dühös biciklis
2020-01-02 15:19:01
|
221312
|
Szegény Lujzi, a nagy denevérvadász...
Élt kb. 20 évet... nov.25-én a doki elaltatta.... :(
Be akartam rakni egy képet, de ez a hülye fórum motor nem hajlandó álló formátumban mutatni. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2013-07-25 12:48:36
|
193698
|
Lujza ex-(öreg)lány és vannak fehér foltok rajta (tappancsokon zokni, meg némi mellényféle :) )
Eredetileg Csurinak hívta a régi gazdája. A PeCsában volt macska kiállítás, ő meg ott álldogált a csarnok előtt, hogy odaajándékozza valakinek, mert ha jól emlékszem, nem jött ki a hölgy többi macskájával. Ennek tizenhárom éve...
Most meg itt rágom a kefét amiatt a denevér vadászat miatt. :((
(és ahogy utánaolvastam, közel fél évig így is marad a dolog, mert akár hat hónapig is lappanghat a kórság benne :( ) |
|
Előzmény:
 |
sickamic
2013-07-25 12:33:34
|
193697
|
Akkor ő a mi Menyusunk ikertestvére. :) Menyus tiszta fekete exkandúr. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|