Keresés

Részletes keresés

cincaminca Creative Commons License 2013-07-27 00:26:37 402

Köszi, utánanézek a csontlisztnek. Az a baj hogy az enyém már egyáltalán nem hajlandó mást enni a húson kívül, hiába kínálom konzervvel vagy egyéb finomsággal csak a lábát rázza...

A hozzászólás:
hedera66 Creative Commons License 2013-07-23 06:50:28 400

csontlisztet lehet rendelni ,én adok mellé konzervet is nehogy hiány legyen valamiből én még nem vettem csontlisztet ,állitólag jó a sült és porrá zúzott tojáshéj is

Előzmény:
cincaminca Creative Commons License 2013-07-22 02:59:53 399

Tényleg meglepődtem az ezüst-kolloid hatásosságán, a cica állapotát nézve ugyanazt tudja mint az antibiotikum csak mellékhatások nélkül, remélem hosszú távon sem okoz majd semmi problémát. Szerinted kell ebben szüneteket tartani vagy adhatom neki folyamatosan?

 

Viszont azt olvastam hogy az állandó nyers hús (izom) evés kalcium- és jódhiányt okoz, aminek aztán súlyos csontritkulás és pajzsmirigy-alulműködés lesz a következménye. Mivel az én cicám most már szinte kizárólag húst hajlandó enni, gyorsan elkezdtem neki adni a Béres Minera-t mert abban van jód, de nem tudom hogy ez elegendő lesz-e. A kalciumra meg még keresem a megoldást, mert amiket találok azokban mind van foszfor is, a hússal meg pont az a baj hogy túl sok benne a foszfor, és éppen ennek a semlegesítésére vonja ki a szervezet a kalciumot a csontokból. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!