Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013-07-21 22:04:27 21

Délelőtt elvittük a naccságos asszonyt. És haza is hoztuk oltatlanul.

Az orvos (immár a sokadik a történet során) azt mondta, hogy két hétig megfigyelés alatt kell tartani, addig semmi esetre sem szabad oltani, mert semmit sem használ, viszont elfedi az esetleges tüneteket, amik csak lassabban, kevésbé feltűnően jelentkeznek ebben az esetben.

Úgyhogy két hétig lehetőleg etetést leszámítva kerülni kell a macskát és figyelni, nem változik-e valami a viselkedésében.

Ezzel csak az a baj, hogy épp azért, mert kerüljük, eleve változott a viselkedése. Szóval nehéz lesz kitalálni, hogy amit látunk, miért is van...

De kaptam egy tel. számot, meg egy címet, hogy oda mindenképp menjek el és beszéljek az illetővel.

Úgyhogy holnap mehetek a háziorvosomhoz valami erős nyugtatóért, mert péntek éjszaka óta tiszta ideg vagyok. :(

A hozzászólás:
Lédiell Creative Commons License 2013-07-21 12:36:25 20

Nem baj, a macskát mindenképpen oltasd, mert ha egy denevér volt ott, akkor van több is, amit levadászhat, és a denevér potenciálisan hordozza a veszettség vírusát, amit a macska elkaphat, és rátok is átterjesztheti. 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2013-07-21 09:14:16 19

Na az ÁNTSZ nem jutott eszembe. A denevér már nincs meg, mert a felhívott állatorvosok mind azt mondták, hogy felesleges őrizgetni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!