Keresés

Részletes keresés

Lédiell Creative Commons License 2013-07-21 12:36:25 20

Nem baj, a macskát mindenképpen oltasd, mert ha egy denevér volt ott, akkor van több is, amit levadászhat, és a denevér potenciálisan hordozza a veszettség vírusát, amit a macska elkaphat, és rátok is átterjesztheti. 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2013-07-21 09:14:16 19

Na az ÁNTSZ nem jutott eszembe. A denevér már nincs meg, mert a felhívott állatorvosok mind azt mondták, hogy felesleges őrizgetni.

Előzmény:
Lédiell Creative Commons License 2013-07-20 23:29:32 17

Szerintem a denevért érdemes elvinni az ÁNTSZ-hez, hátha ki tudják deríteni, veszett volt-e, az agyából vesznek mintát. A macskát meg be kell oltatni sürgősen. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!