|
|
|
|
 |
Lédiell
2013-07-21 12:36:25
|
20
|
Nem baj, a macskát mindenképpen oltasd, mert ha egy denevér volt ott, akkor van több is, amit levadászhat, és a denevér potenciálisan hordozza a veszettség vírusát, amit a macska elkaphat, és rátok is átterjesztheti. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2013-07-21 09:14:16
|
19
|
Na az ÁNTSZ nem jutott eszembe. A denevér már nincs meg, mert a felhívott állatorvosok mind azt mondták, hogy felesleges őrizgetni. |
|
Előzmény:
 |
Lédiell
2013-07-20 23:29:32
|
17
|
Szerintem a denevért érdemes elvinni az ÁNTSZ-hez, hátha ki tudják deríteni, veszett volt-e, az agyából vesznek mintát. A macskát meg be kell oltatni sürgősen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|