|
|
|
|
 |
Törölt nick
2013-07-26 08:54:29
|
7431
|
Kreatív cicnyák, megfontolandó a képzésébe fektetni... ;) :) |
|
A hozzászólás:
 |
Ambzso
2013-07-20 19:39:21
|
7430
|
Felesleges tappancsaival csodákat tudd mivelni, mikor oda ül a gépre és nézz tágra nyílt szemeivel és nyávog , mögötte meg háttérben 60 szor megnyítja a fájlkezelőt :D |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2013-07-15 08:36:57
|
7428
|
"Laptopot is előszeretettel használnak főleg nyomkodni össze - vissza"
Akkor ajánlatos lesz egér helyett a touchpad-et használni! :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|