|
|
|
|
 |
infeserter
2013-07-21 00:43:58
|
18
|
ha nem veszett a denevér akkor ki is lehet rántani... -.-) |
|
A hozzászólás:
 |
Qqberci
2013-07-20 15:28:26
|
15
|
Meg kell koppasztani, megmosni... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2013-07-20 14:17:58
|
13
|
A bontott csirkéről kb. tudom, hogy miféle baci/vírus/stb. lehet benne. Meg az átalában meg is van mosva.
Ez meg csak úgy frissen, szőröstő-bőröstől, macskarágta nyakkal... ;)
Kicsit elkéstél egyébként, mert már nincs a hűtőben. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|