|
|
|
|
 |
Törölt nick
2013-07-20 15:57:52
|
16
|
Egyik orvos azt mondta, ha beviszem neki a denevért, megvizsgálja, hogy megnyugtasson.
Nem elsősorban a macskáról van szó egyébként, bár ő nem "csak egy macska", hanem a mi macskánk. De ugye emberek közt él és ha összeszedett valamit a vadászata alkalmával, akkor az ránk is átragadhat. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2013-07-20 15:27:20
|
14
|
Sőt, tudományos munkacsapat állhat fel és egy évtized alatt további elemzések árán juthatna valamire is. Most komolyan, ez csak egy macska! |
|
Előzmény:
 |
Antisystem
2013-07-20 13:09:13
|
6
|
Ld előző - és denevér tetemét mindenképp érdemes megőrizni - jól csomagold be, és ha elég vastag a bőr az arcodon:), akkor szigorúan függetlenül a macsektól - mondjuk azzal, hogy TE érintkeztél vele, és TE félsz a veszettségtől, hisz TÉGED nem fenyeget sem a kiirtás, sem a karantén a sintértelepen:) küldesd laborba... (ahol az agyszövet mikroszkópos vizsgálatával megerősíthető vagy kizárható a veszettség, mert ugyan a vírus maga nem látszik fénymikroszkóppal, de a műtermékei, a "Negri-féle testek" igen.)
ÜdV |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|