Keresés

Részletes keresés

Qqberci Creative Commons License 2013-07-20 15:28:26 15

Meg kell koppasztani, megmosni...

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2013-07-20 14:17:58 13

A bontott csirkéről kb. tudom, hogy miféle baci/vírus/stb. lehet benne. Meg az átalában meg is van mosva.

Ez meg csak úgy frissen, szőröstő-bőröstől, macskarágta nyakkal... ;)

Kicsit elkéstél egyébként, mert már nincs a hűtőben.

Előzmény:
iiko46 Creative Commons License 2013-07-20 14:01:19 12

Már megbocsáss, de te direkt hergeled magad ezzel a döglött denevérrel. Ha veszel egy bontott csirkét és becsomagolva beteszed a hűtőbe van valami különbség? Egyik sem élő! Próbálj meg túllépni ezen a dolgon, nem egészséges ennyire borzongani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!