Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013-07-20 14:17:58 13

A bontott csirkéről kb. tudom, hogy miféle baci/vírus/stb. lehet benne. Meg az átalában meg is van mosva.

Ez meg csak úgy frissen, szőröstő-bőröstől, macskarágta nyakkal... ;)

Kicsit elkéstél egyébként, mert már nincs a hűtőben.

A hozzászólás:
iiko46 Creative Commons License 2013-07-20 14:01:19 12

Már megbocsáss, de te direkt hergeled magad ezzel a döglött denevérrel. Ha veszel egy bontott csirkét és becsomagolva beteszed a hűtőbe van valami különbség? Egyik sem élő! Próbálj meg túllépni ezen a dolgon, nem egészséges ennyire borzongani.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2013-07-20 13:34:14 11

Igaz, valóban kár volt ilyen gyorsan megszabadulni tőle, de az éjszaka folyamán és ma reggel megtalált szakemberek mind azt mondták, hogy nem nagyon van vele mit tenni.

Egyetlen orvos mondta, hogy vigyük be hétfőn, megvizsgálja/megvizsgáltatja, de csak a megnyugtatásunkra, mert nem tartja valószínűnek, hogy bajt okozott volna.

És hát egy döglött denevér a hűtőben, még ha be is van csomagolva...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!