|
|
|
|
 |
Törölt nick
2013-07-20 15:27:20
|
14
|
Sőt, tudományos munkacsapat állhat fel és egy évtized alatt további elemzések árán juthatna valamire is. Most komolyan, ez csak egy macska! |
|
 |
Antisystem
2013-07-20 13:10:01
|
7
|
... ja, és addig tartsd hűtőben jól becsomagolva...
ÜdV |
|
A hozzászólás:
 |
Antisystem
2013-07-20 13:09:13
|
6
|
Ld előző - és denevér tetemét mindenképp érdemes megőrizni - jól csomagold be, és ha elég vastag a bőr az arcodon:), akkor szigorúan függetlenül a macsektól - mondjuk azzal, hogy TE érintkeztél vele, és TE félsz a veszettségtől, hisz TÉGED nem fenyeget sem a kiirtás, sem a karantén a sintértelepen:) küldesd laborba... (ahol az agyszövet mikroszkópos vizsgálatával megerősíthető vagy kizárható a veszettség, mert ugyan a vírus maga nem látszik fénymikroszkóppal, de a műtermékei, a "Negri-féle testek" igen.)
ÜdV |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2013-07-19 23:28:39
|
-
|
Lakótelepen lakunk, macskát lakásban tartjuk, ezért nem is volt beoltva.
Most valahogy elkapott egy denevért és az előszobában kezdett játszani vele.
A denevér ahogy néztem, már döglött volt, mire észrevettük, hogy mi van.
Viszont körülötte minden véres. Kicsit félek tőle, hogy beteg volt és esetleg a macsek is elkaphatott valamit.
OK, holnap visszük állatorvoshoz, de mi legyen a denevér tetemével? Vigyük holnap azt is az orvoshoz?
Van valakinek értelmes ötlete, hogy ilyenkor mit kell tenni?
(poénkodást kérném mellőzni!)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|