Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013-07-20 15:27:20 14

Sőt, tudományos munkacsapat állhat fel és egy évtized alatt további elemzések árán juthatna valamire is. Most komolyan, ez csak egy macska!

Antisystem Creative Commons License 2013-07-20 13:10:01 7

... ja, és addig tartsd hűtőben jól becsomagolva...

 

ÜdV

A hozzászólás:
Antisystem Creative Commons License 2013-07-20 13:09:13 6

Ld előző - és denevér tetemét mindenképp érdemes megőrizni - jól csomagold be, és ha elég vastag a bőr az arcodon:), akkor szigorúan függetlenül a macsektól - mondjuk azzal, hogy TE érintkeztél vele, és TE félsz a veszettségtől, hisz TÉGED nem fenyeget sem a kiirtás, sem a karantén a sintértelepen:) küldesd laborba... (ahol az agyszövet mikroszkópos vizsgálatával megerősíthető vagy kizárható a veszettség, mert ugyan a vírus maga nem látszik fénymikroszkóppal, de a műtermékei, a "Negri-féle testek" igen.)

 

ÜdV

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2013-07-19 23:28:39 -

Lakótelepen lakunk, macskát lakásban tartjuk, ezért nem is volt beoltva.

Most valahogy elkapott egy denevért és az előszobában kezdett játszani vele.

A denevér ahogy néztem, már döglött volt, mire észrevettük, hogy mi van.

Viszont körülötte minden véres. Kicsit félek tőle, hogy beteg volt és esetleg a macsek is elkaphatott valamit.

OK, holnap visszük állatorvoshoz, de mi legyen a denevér tetemével? Vigyük holnap azt is az orvoshoz?

Van valakinek értelmes ötlete, hogy ilyenkor mit kell tenni?

(poénkodást kérném mellőzni!)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!