Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013-07-20 10:45:12 4

Pontosítok: ha megeszi, akkor talán nem sok, bár nincs beoltva. De ha az áldozat véletlenül megsebesíti, abból már nagyon könnyen lehet baj.

 

Törölt nick Creative Commons License 2013-07-20 08:34:03 2

Ha veszettség, vagy egyéb betegség volt a "zsákmányban"? Gondolkodj egy picit!

A hozzászólás:
bindera Creative Commons License 2013-07-20 08:32:03 1

A macska egy húsevő vadász állat.

Mi baja lenne, ha megfog egy zsákmány állatot és megeszi?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!