|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
csaszara
2013-07-19 12:52:09
|
14
|
Köszönöm a választ, megpróbálkozom az általad javasolt fórumokkal.
A szín kimosódása szerintem kizárt, mivel ez elszíneződés a vakolat felületén keletkező szürke/fekete mikro pöttyökből áll össze, ami egyébként erős beavatkozással lekaparható (bicska) és alatt ép a szín.
A gyártóval nem hagyom annyiban, végszükség esetén lefestetem, de nyilván jobb megoldás lenne az okot tudni először.
A.
|
|
Előzmény:
 |
NeomatiK
2013-07-19 10:01:42
|
13
|
Helló!
Inkább a látogatottabb topikokba tedd be a kérdésed.
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9004917
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9084059
Én eddig olyat láttam, hogy az esővíz mosta ki a színt a vékonyvakolatból. Az is szürke lett utána foltokban, jó nagy foltokban. Nem vagyok a téma szakértője, de azt mondanám, hogy az építőanyag hibája okozta.
A gyártónak nem csak ennyit kellett volna mondania, hogy "ilyet még nem látott", hanem hogy hogyan javítja ki, vagy legalább megkezdeni a folyamatot egy bevizsgálással. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|