Keresés

Részletes keresés

Bolimoli Creative Commons License 2013-07-29 11:54:59 4446

Szia!

 

Szerintem nevelés kérdése. Találkoztam már olyan boli kutyussal aki jól viselte a magányt, de nagyon nem örült neki. Szerintem, ha hazatérted után sok időt tudsz vele foglalkozni, akkor azzal kárpótolhatod :)

 

Engem az érdekelne (nem bántóan, csak érdeklődve) főleg tenyésztőket kérdeznék, hogy ha jól tudom a törzskönyvet csak fajtatiszta kutyusok kaphatnak. az ilyen 15-20000 ftos törzskönyvezett kutyák hogy kerülhetnek csak ennyibe? mi a trükk, mi a csapda?

 

Előre is köszönöm :)

Andrea555 Creative Commons License 2013-07-19 10:35:50 4445

Sajnos tényleg szinte kihalt ez a topik.

A mi kutyunk most lesz egy éves,de nagyon nem marad egyedül. Ha a lakásban van akkor is kell hogy hallja a motoszkálást,különben nem Mikor elmegyünk az udvaron marad meg a másik kutyával.Nem tudom mi lesz nálunk is télen...Viszont a somszédban van egy yorki az reggeltől estig elvan egyedül is ha arról van szó. Úgyhogy szoktatás kérdése sztem,az meg hogy hogy sikerül ?! :D

A hozzászólás:
Orsi505 Creative Commons License 2013-07-18 13:02:02 4444

Sziasztok!

Elég kihalt ez a fórum, de azért remélem kapok választ...

Én is szeretnék egy bolognese kiskutyust, majd miután vettünk egy családi házat. A kutyus bent lenne, viszont nekem is és a férjemnek is dolgoznunk kell napközben. Azt olvastam hogy a magányt rosszul bírja. Szerintetek, ha reggel is és este is foglalkozok vele, akkor elven a házban hétköznap 9-10 órát? (vennék neki valamailyen kutyawc-t is hogy ne kelljen tartogatnia annyi ideig, és sétálni is elvinném.) Nem szeretnék felelőtlen döntést hozni, és boldogtalan kutyát nevelni..:( Előre is köszönöm a válaszokat!

Orsi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!