Keresés

Részletes keresés

futoz Creative Commons License 2013-07-16 22:15:57 4538

Akkor szerintem a lapszűrőrendszerben gondolkozz.

 

A hozzászólás:
mateo78 Creative Commons License 2013-07-16 21:45:22 4537

vízfelszín,és felhö elmosására legfőképpen.. szóval tájképekre javarészt.. .. azért szemeztem a leírt szűrővel,mert ez állítható..

Előzmény:
futoz Creative Commons License 2013-07-16 21:39:08 4536

Mi jelenleg a phottix variot forgalmazzul, írt egy tesztet róla a pixinfó. Most lesz egy új márkánk , a polárt kipróbáltam . Lentebb láthatod.

Viszont a kérdés, hogy te mire szeretnéd használni a polárt?

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!