Keresés

Részletes keresés

futoz Creative Commons License 2013-07-16 21:39:08 4536

Mi jelenleg a phottix variot forgalmazzul, írt egy tesztet róla a pixinfó. Most lesz egy új márkánk , a polárt kipróbáltam . Lentebb láthatod.

Viszont a kérdés, hogy te mire szeretnéd használni a polárt?

 

 

 

A hozzászólás:
mateo78 Creative Commons License 2013-07-16 21:03:31 4534

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata ezzel aszűrővel kapcsolatban?

Hama Szűrő Vario ND2-400

vagy érdemes ilyet venni? Tulajdonképpen egy ND szűrőt vennék,és nemtudom,hogy ez jó választás e ,vagy hasznosabb e sima ND8as szűrő megvétele?



Köszönöm a válaszokt!

Üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!