|
|
|
|
 |
futoz
2013-07-16 21:39:08
|
4536
|
Mi jelenleg a phottix variot forgalmazzul, írt egy tesztet róla a pixinfó. Most lesz egy új márkánk , a polárt kipróbáltam . Lentebb láthatod.
Viszont a kérdés, hogy te mire szeretnéd használni a polárt?
|
|
A hozzászólás:
 |
mateo78
2013-07-16 21:03:31
|
4534
|
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata ezzel aszűrővel kapcsolatban?
Hama Szűrő Vario ND2-400
vagy érdemes ilyet venni? Tulajdonképpen egy ND szűrőt vennék,és nemtudom,hogy ez jó választás e ,vagy hasznosabb e sima ND8as szűrő megvétele?
Köszönöm a válaszokt!
Üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|