Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pippoka Creative Commons License 2013-07-15 21:25:00 594

Ebbe a topikba írj, biztos hozzá fognak szólni a problémádhoz, itt biztos nem.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9048198

Előzmény:
mézga01 Creative Commons License 2013-07-04 16:28:10 592

Elöre is bocsánat ha ide irok ,de nem találok hozzá megfelelö topikot.

Szoval adva van egy 65 kg ujfunlandi 2 éves kan. Sajnálatos módon gyomorcsavarodása lett.

Elvittem megmütötték de a mütét nem sikerült mert az állat nem élte túl. Megkaptam a szeretett kutyámat zsákban, meg hozzá egy 99.700.-Ft számlát . Rendben van ez így szerintetek? Mert ha még haza tudtam volni hozni épen a kutyát nem is nézném azt a pénzt.

Persze a végéig senki nem szólt semmit az összeg nagyságáról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!