Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ravaszbalazs Creative Commons License 2013-07-14 20:40:36 182

Szia!

 

Az utóbbi időben csak ilyenekkel fotózunk, nagyon meg vagyunk vele elégedve. De ami a még jobb hír, van belőle egy felesleges szürkénk.

Ha érdekel, viheted. ;)

 

Üdv,

Ravasz Balázs

Előzmény:
horvathzoltan524 Creative Commons License 2013-07-08 17:26:35 179

Hello!!
Érdemes ezt megvásárolmi? http://photoking.hu/termekek/muanyag-hatter/2-72m-x-5m-muanyag-hatter-szurke/
Gondolom jobb mit a papír .?
Esetleg van valakinek ilyen ? és ha van mennyire van vele megelégedve?

Üdv.HZ

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!