|
|
|
|
 |
Ambzso
2013-07-11 16:15:06
|
7425
|
Pf.
Mikor lefujta a másik cicc akkornem zavarta a parfüm szag. Szerencsére udvarra nem tudnak ki menni :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2013-07-11 14:53:00
|
7424
|
"mivel tudjuk kicsit illatosabbá tenni a szörnyet"
Nem biztos, hogy az sima ügy lesz. :) Ha ő nem a saját ("alapértelmezett") szagát érzi önmagán, az zavarni fogja és ki tudja, hogy ez mi mindenre ösztönzi, aminek a gazdi nem örül. A mienk a fürdőcskék után egyből húzott le az udvarra és addig hempergett a porban míg a színe feketéről szürkére változott. (Azt hiszem ezt néhány éve már "meséltem" itt a topicban...) |
|
Előzmény:
 |
Ambzso
2013-07-11 10:42:32
|
7423
|
Sűrűn volt fürdetve (perzsa cicc volt) kb hetente .ebből gondolnám hogy a mostani perzsa cicc is talán szeretni fogja :)
Törjük otthon asszonnyal a fejünket, hogy mivel tudjuk kicsit illatosabbá tenni a szörnyet :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|