Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
M3 HellRot Creative Commons License 2013-07-11 14:12:18 17

Én hét évet éltem nyugaton, most pedig itthon vagyok, igaz már kb. hasonló fizuért.

Itt vagyok mert megtanultam kintről értékelni ami magyaroszágon jó! Sokaknak ehhez előbb el kell menni, nekem is segített. Nem kell végletekben gondolkodni, mi is megyünk majd még angol nyelvterületre, amikor suliba meg a kisebbik is, hogy a nyelvvel (mint nekünk) nekik se legyen gondja.

 

Csak ömlesztve még pár érv az ittlét mellett: fillérekért tanul a gyerek jobb fajta iskolában, ingyen óvoda, remek, félig még vad természeti környezet ahol élek (MTB, futás), forró nyár, havas tél, friss gyümölcs a kertemben :D

Előzmény:
Látó 28 Creative Commons License 2013-07-05 08:57:41 15

"Külföldön élünk már 6 éve, haza szeretnénk költözni."

És mi az isten az ami hat év után arra ösztönöz, hogy ide gyere vissza? Én most készülök elmenni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!