|
|
|
|
 |
Törölt nick
2013-07-10 20:09:09
|
7420
|
Gondolom, sejted! ;) :)
Egyszer kiugrott a kádból, egyenesen fel a tükörtálcára, onnan > mosogép > radiátor > ruhásszekrény, majd hajtóvadászat. Kb annyi kárt csinált a fürdőszobában, mint egy kézigránát... :) |
|
A hozzászólás:
 |
_nyunyuka
2013-07-10 18:15:29
|
7419
|
Hány sebből véreztél utána? :-) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2013-07-10 17:37:46
|
7418
|
"Tapasztalat ?"
Rémálom!!!
A fürdőcskét alapvetően nem a cicáknak találták ki. Csak nagyon indokolt esetben! Viszont tipp van bőven. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|