|
|
|
|
 |
Ambzso
2013-07-10 20:52:03
|
7421
|
Van egy fekete perzsa cicc , kényszerűségből múlthéten bele lett állítva egy kb 10 cm langyos vízve ő szó nélkül tűrte... meg is lepödtem. :)
Szoba cicák létünkre (2 db házi szörny van :) kicsit büdik.. minden szekrény mögé be bújnek, kúsznak... Hét elején annyira játszottak a párom parfümjével, hogy az egyik lefújta a másikat (akkor tök jó illata volt a szenvedő macseknak :)
Gondolom ez késöbbiek nem tekinthető megoldásnak ( emberi parfümmel lefújni )
Volt anyáméknak cicáája 1-2 macsek elég jól viselte a fürdést. |
|
 |
_nyunyuka
2013-07-10 18:15:29
|
7419
|
Hány sebből véreztél utána? :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2013-07-10 17:37:46
|
7418
|
"Tapasztalat ?"
Rémálom!!!
A fürdőcskét alapvetően nem a cicáknak találták ki. Csak nagyon indokolt esetben! Viszont tipp van bőven. |
|
Előzmény:
 |
Ambzso
2013-07-09 11:12:13
|
7417
|
Macska fürdetéssel kapcsolatosan érdeklődnék..
Tipp, Tapasztalat ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|