|
|
|
|
 |
G.b.Reload
2013-07-12 08:52:24
|
245
|
Valaki, aki nem nyaral? ;)
|
|
A hozzászólás:
 |
G.b.Reload
2013-07-07 16:27:34
|
244
|
Üdv.
A burkolatokhoz értők segítségét kérném. Vásároltam a teraszomra burkoló lapot (tulajdonságai alul.) az a problémám vele, hogy a koszt nehéz eltávolítani mintha beivódna. Lehet ezen segíteni valamivel?
Köszönöm a választ!
Argos gres padlólap: - gránitörleményes, - struktúrált, - I. osztály, - bel- és kültéri, - 7,2mm vastag, - 30cm*30cm*8mm, - 1 cs: 1,62 m2, PEI IV |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|