|
|
|
|
 |
zorko
2013-07-07 15:54:30
|
17114
|
Okés, félreértettem.... :) |
|
A hozzászólás:
 |
mckmester
2013-07-07 15:15:39
|
17112
|
A linkek a Sigma zoomokkal kapcsolatos kérdésedre voltak példák. Azoknak tényleg köze sincs a lentebb felvetett motorsport képes problémához, nem tudom miből gondoltad. |
|
Előzmény:
 |
zorko
2013-07-07 14:58:41
|
17110
|
Megnéztem ezeket a linkeket is. "Sajna" ezek sem "a mi" problémánkkal kapcsolatosak.
(Az egyik az erős CA esetén fellépő glóriát említi, a másik meg egy fordított (a szélek felé világosodó) vignettálást mutat be.)
Ez a sötét terület létrejötte továbbra is rejtély... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|