Keresés

Részletes keresés

zorko Creative Commons License 2013-07-05 22:12:10 17090

Érdekes.... Kissé HDR-es hatású.

 

Nem lehet, hogy valami D-lighting vagy mittudoménmi be van kapcsolva, és az csinálja?

 

(Nem csak a világos részek mellett jelenik meg sötét "aura", hanem a sötét részek mellett is egy világos... (Feje, karja bal oldalán.))

mckmester Creative Commons License 2013-07-04 22:53:58 17079

Melyik aurára gondolsz?

A motoros könyökénél- fenekénél és csizmájánál látható sötét elszineződésre céloztál, mint aura?

A hozzászólás:
Balaa Creative Commons License 2013-07-04 14:48:28 17078

Helló

 

Lenne egy apró kérdésem hátha tud rá nekem választ adni.

Erről a képről lenne szó és itt az lenne a fő problémám, hogy egykét képen megjelenik a fehér rész mellett egy aura.... Nem, nem az utómunka miatt van, már a nyers raw kép is ilyen.

Esetleg van valakinek tippje, hogy mitől lehet? Az objektív egy Sigma 70-200mm f2.8 macro HSM II .

 

 

üdv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!