|
|
|
|
 |
zorko
2013-07-05 22:12:10
|
17090
|
Érdekes.... Kissé HDR-es hatású.
Nem lehet, hogy valami D-lighting vagy mittudoménmi be van kapcsolva, és az csinálja?
(Nem csak a világos részek mellett jelenik meg sötét "aura", hanem a sötét részek mellett is egy világos... (Feje, karja bal oldalán.)) |
|
 |
mckmester
2013-07-04 22:53:58
|
17079
|
Melyik aurára gondolsz?
A motoros könyökénél- fenekénél és csizmájánál látható sötét elszineződésre céloztál, mint aura? |
|
A hozzászólás:
 |
Balaa
2013-07-04 14:48:28
|
17078
|
Helló
Lenne egy apró kérdésem hátha tud rá nekem választ adni.
Erről a képről lenne szó és itt az lenne a fő problémám, hogy egykét képen megjelenik a fehér rész mellett egy aura.... Nem, nem az utómunka miatt van, már a nyers raw kép is ilyen.
Esetleg van valakinek tippje, hogy mitől lehet? Az objektív egy Sigma 70-200mm f2.8 macro HSM II .

üdv! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|