Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2013-07-04 12:27:14 7130

Azlesz, csak nagyon idöigényes :-(

Előzmény:
tempel Creative Commons License 2013-07-03 21:04:47 7129

Szerintem nincs sok különbség, csak több és kifinomultabb a szolgáltatás. A pshatban nagyon jó a zajszűrés, a többi kapcsolóhoz pedig szerintem ugyan az van rendelve mint aprogiknál.

Marad, a szakirodalom. :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!