Keresés

Részletes keresés

bravura2 Creative Commons License 2013-07-05 11:46:45 243

nekem speciel fogalmam sincs miről beszélsz :)

A hozzászólás:
Madaraspisti Creative Commons License 2013-07-04 11:02:39 242

 Sziasztok !

 Van egy 1,3 x 4 m-es lodzsám (Olyan félig beugró, félig kint ). Ezt szeretném burkoltatni /burkolni. Vannak kitűnő lapok,  fagyállóak, de gondoltam miért ilyen csicsás legyen - szépen csak burkoló tudja lerakni. Ez amennyiség meg ugye nem üzlet egy burkolónak - vagy nagy a fajlagos ár.

 De mi lenne ha műa. -gal lenne burkolva. Az nem jó mert a fagyhatást nem bírja.

 

 Gumi - gumialapú ?

Van ilyen burkoló anyag kereskedelmi forgalomban ?

 Elviekben ez az anyag létezik, iparban  acélszerkezetek járófelületeit szokták ilyennel burkolni.

 

A tippeket előre is köszönöm !!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!