|
|
|
|
 |
bravura2
2013-07-05 11:46:45
|
243
|
nekem speciel fogalmam sincs miről beszélsz :) |
|
A hozzászólás:
 |
Madaraspisti
2013-07-04 11:02:39
|
242
|
Sziasztok !
Van egy 1,3 x 4 m-es lodzsám (Olyan félig beugró, félig kint ). Ezt szeretném burkoltatni /burkolni. Vannak kitűnő lapok, fagyállóak, de gondoltam miért ilyen csicsás legyen - szépen csak burkoló tudja lerakni. Ez amennyiség meg ugye nem üzlet egy burkolónak - vagy nagy a fajlagos ár.
De mi lenne ha műa. -gal lenne burkolva. Az nem jó mert a fagyhatást nem bírja.
Gumi - gumialapú ?
Van ilyen burkoló anyag kereskedelmi forgalomban ?
Elviekben ez az anyag létezik, iparban acélszerkezetek járófelületeit szokták ilyennel burkolni.
A tippeket előre is köszönöm !! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|