Keresés

Részletes keresés

Biluxzsolt Creative Commons License 2013-07-01 14:55:42 17070

Felül meg egy másik rózsa ága zavaró volt azért így a vágás,de igazad van,több hely felül jobb lett volna.

Köszönöm neked is.

A hozzászólás:
topoly Creative Commons License 2013-07-01 14:18:23 17068

Kicsit szoros a kompozíció, felül lehetne több hely, alul kevesebb is elég. A háttérmosás dicséretes (kompaktról van szó!). Nyilván az együntetűbb felület tovább emelné a képet; a fotózás irányát (a háttérválasztást) a fizikai körülmények jócskán meghatározzák.

Előzmény:
Biluxzsolt Creative Commons License 2013-07-01 03:49:06 17066

Sziasztok!

Pár hete vettem egy Fuji HS30 EXR-t.

Idáig csak automata vagy exr módban próbálgattam,de eljött az idő a manuálra(direkt azért vettem ilyen gépet).

Ezt csináltam.

Mondanátok vélemény? Köszönöm.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!