|
|
|
|
 |
Biluxzsolt
2013-07-01 14:55:42
|
17070
|
Felül meg egy másik rózsa ága zavaró volt azért így a vágás,de igazad van,több hely felül jobb lett volna.
Köszönöm neked is. |
|
A hozzászólás:
 |
topoly
2013-07-01 14:18:23
|
17068
|
Kicsit szoros a kompozíció, felül lehetne több hely, alul kevesebb is elég. A háttérmosás dicséretes (kompaktról van szó!). Nyilván az együntetűbb felület tovább emelné a képet; a fotózás irányát (a háttérválasztást) a fizikai körülmények jócskán meghatározzák. |
|
Előzmény:
 |
Biluxzsolt
2013-07-01 03:49:06
|
17066
|
Sziasztok!
Pár hete vettem egy Fuji HS30 EXR-t.
Idáig csak automata vagy exr módban próbálgattam,de eljött az idő a manuálra(direkt azért vettem ilyen gépet).
Ezt csináltam.
Mondanátok vélemény? Köszönöm.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|