Keresés

Részletes keresés

topoly Creative Commons License 2013-07-01 14:18:23 17068

Kicsit szoros a kompozíció, felül lehetne több hely, alul kevesebb is elég. A háttérmosás dicséretes (kompaktról van szó!). Nyilván az együntetűbb felület tovább emelné a képet; a fotózás irányát (a háttérválasztást) a fizikai körülmények jócskán meghatározzák.

mckmester Creative Commons License 2013-07-01 13:44:24 17067

Nem igazán tudom mit vársz tőlünk. A kép alapvetően jó, nincs vele semmi baj. Főleg úgy, hogy full manuálban készült.

 

- A hátteret lehetett volna homogénebbre, bár gondolom a helyszín nem adott erre lehetőséget.

- A képkivágást érdemes lenne úgy megoldani, hogy a levelek hegye ne maradjon le

 

Egyéb bajom nincs. :-)

A hozzászólás:
Biluxzsolt Creative Commons License 2013-07-01 03:49:06 17066

Sziasztok!

Pár hete vettem egy Fuji HS30 EXR-t.

Idáig csak automata vagy exr módban próbálgattam,de eljött az idő a manuálra(direkt azért vettem ilyen gépet).

Ezt csináltam.

Mondanátok vélemény? Köszönöm.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!