|
|
|
|
 |
topoly
2013-07-01 14:18:23
|
17068
|
Kicsit szoros a kompozíció, felül lehetne több hely, alul kevesebb is elég. A háttérmosás dicséretes (kompaktról van szó!). Nyilván az együntetűbb felület tovább emelné a képet; a fotózás irányát (a háttérválasztást) a fizikai körülmények jócskán meghatározzák. |
|
 |
mckmester
2013-07-01 13:44:24
|
17067
|
Nem igazán tudom mit vársz tőlünk. A kép alapvetően jó, nincs vele semmi baj. Főleg úgy, hogy full manuálban készült.
- A hátteret lehetett volna homogénebbre, bár gondolom a helyszín nem adott erre lehetőséget.
- A képkivágást érdemes lenne úgy megoldani, hogy a levelek hegye ne maradjon le
Egyéb bajom nincs. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Biluxzsolt
2013-07-01 03:49:06
|
17066
|
Sziasztok!
Pár hete vettem egy Fuji HS30 EXR-t.
Idáig csak automata vagy exr módban próbálgattam,de eljött az idő a manuálra(direkt azért vettem ilyen gépet).
Ezt csináltam.
Mondanátok vélemény? Köszönöm.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|