Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2013-06-29 23:33:05 216

A 17-55 2.8-nál is van ilyen kicsúszás probléma, és az még csak nem is kitobi...

Előzmény:
M.VIII Creative Commons License 2013-04-21 20:31:13 213

Helló!

 

Én kíváncsian várom a tapasztalataidat a 18-135-el kapcsolatban. Olvastam róla, hogy lötyögős az eleje, és a föld fele fordítva egy tartományban a saját súlyától kitolódik, miközben elforog a zoomgyűrű. Tegnap meg is győződtem róla egy ismert üzletláncban. Hát, elég elszomorító, nem igaz, hogy nem lehet egy masszív felépítésű optikát gyártani...oké, kit, de akkor is...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!