|
|
|
|
 |
Inzsellér
2013-06-30 09:21:39
|
17061
|
Ha komolyan gondolod a fotózást (és anyagilag megengedheted), akkor javaslom a www.fotooktatas.hutanfolyamaitt (Hungária körútnál vannak). Nem olcsó (a kezdő 94.000 Ft), de komoly elméleti és gyakorlati oktatást kapsz, terepgyakorlatokkal. Két lehetőség van: természetfotó, és alkotó fotó, valamint kezdő és haladó kurzus. Én két évvel ezelött végigcsináltam a természetfotós tanfolyamokat, nem bántam meg |
|
 |
telescoper
2013-06-30 09:21:13
|
17060
|
Írj egy mailt, az enyém nyilvános. Ott adnék tanácsot. |
|
 |
-Minarik-
2013-06-30 09:00:50
|
17059
|
Nem kell gepspecifikusan tanulni. |
|
A hozzászólás:
 |
MrTszerel
2013-06-29 23:05:15
|
17057
|
Tudsz egyet? ( Budapesten )
Pont ezt kérdeztem a fotozz kiállításon a Nikon-os eladótól: terveznek-e a Nikonnál olyan tanfolyamot ami gépspecifikus?
Sajnos NEM volt a válsz |
|
Előzmény:
 |
telescoper
2013-06-29 22:59:14
|
17056
|
Vagy vegyél 1-2 órát olyantól, aki tud anítani. De nem mihaszna netes tanfolyamra gondolj, hanem értelmes magántanárra. Aki pár mondat után tudja, hogy mit kell elmagyarázni. Hidd el, ezzel sokkal jobban járnál, mint a sok elrontott kép után kialakuló csalódottsággal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|