Keresés

Részletes keresés

Inzsellér Creative Commons License 2013-06-30 09:21:39 17061

Ha komolyan gondolod a fotózást (és anyagilag megengedheted), akkor javaslom a www.fotooktatas.hutanfolyamaitt (Hungária körútnál vannak). Nem olcsó (a kezdő 94.000 Ft), de komoly elméleti és gyakorlati oktatást kapsz, terepgyakorlatokkal. Két lehetőség van: természetfotó, és alkotó fotó, valamint kezdő és haladó kurzus. Én két évvel ezelött végigcsináltam a természetfotós tanfolyamokat, nem bántam meg

telescoper Creative Commons License 2013-06-30 09:21:13 17060

Írj egy mailt, az enyém nyilvános. Ott adnék tanácsot.

-Minarik- Creative Commons License 2013-06-30 09:00:50 17059

Nem kell gepspecifikusan tanulni. 

A hozzászólás:
MrTszerel Creative Commons License 2013-06-29 23:05:15 17057

Tudsz egyet? ( Budapesten )

Pont ezt kérdeztem a fotozz kiállításon a Nikon-os eladótól: terveznek-e a Nikonnál olyan tanfolyamot ami gépspecifikus?

Sajnos NEM volt a válsz

Előzmény:
telescoper Creative Commons License 2013-06-29 22:59:14 17056

Vagy vegyél 1-2 órát olyantól, aki tud anítani. De nem mihaszna netes tanfolyamra gondolj, hanem értelmes magántanárra. Aki pár mondat után tudja, hogy mit kell elmagyarázni. Hidd el, ezzel sokkal jobban járnál, mint a sok elrontott kép után kialakuló csalódottsággal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!