|
|
|
|
 |
MrTszerel
2013-06-29 23:05:15
|
17057
|
Tudsz egyet? ( Budapesten )
Pont ezt kérdeztem a fotozz kiállításon a Nikon-os eladótól: terveznek-e a Nikonnál olyan tanfolyamot ami gépspecifikus?
Sajnos NEM volt a válsz |
|
A hozzászólás:
 |
telescoper
2013-06-29 22:59:14
|
17056
|
Vagy vegyél 1-2 órát olyantól, aki tud anítani. De nem mihaszna netes tanfolyamra gondolj, hanem értelmes magántanárra. Aki pár mondat után tudja, hogy mit kell elmagyarázni. Hidd el, ezzel sokkal jobban járnál, mint a sok elrontott kép után kialakuló csalódottsággal. |
|
Előzmény:
 |
MrTszerel
2013-06-29 22:32:11
|
17053
|
Megtisztelő a figyelmed!
Emlékszel ( visszakerested ) mikor kezdtem.
Nem mentegetem magam , de kb úgy képzeld el minthogy olvastam már a bibliát de ettől még nem lettem keresztény:)
Semmit nem ér , hogy elolvasom, MEG KELL TANULNI !!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|