Keresés

Részletes keresés

MrTszerel Creative Commons License 2013-06-29 23:05:15 17057

Tudsz egyet? ( Budapesten )

Pont ezt kérdeztem a fotozz kiállításon a Nikon-os eladótól: terveznek-e a Nikonnál olyan tanfolyamot ami gépspecifikus?

Sajnos NEM volt a válsz

A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2013-06-29 22:59:14 17056

Vagy vegyél 1-2 órát olyantól, aki tud anítani. De nem mihaszna netes tanfolyamra gondolj, hanem értelmes magántanárra. Aki pár mondat után tudja, hogy mit kell elmagyarázni. Hidd el, ezzel sokkal jobban járnál, mint a sok elrontott kép után kialakuló csalódottsággal.

Előzmény:
MrTszerel Creative Commons License 2013-06-29 22:32:11 17053

Megtisztelő a figyelmed! 

Emlékszel ( visszakerested ) mikor kezdtem. 

Nem mentegetem magam , de kb úgy képzeld el minthogy olvastam már a bibliát de ettől még nem lettem keresztény:)

Semmit nem ér , hogy elolvasom, MEG KELL TANULNI !!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!