|
|
|
|
 |
MrTszerel
2013-06-29 22:32:11
|
17053
|
Megtisztelő a figyelmed!
Emlékszel ( visszakerested ) mikor kezdtem.
Nem mentegetem magam , de kb úgy képzeld el minthogy olvastam már a bibliát de ettől még nem lettem keresztény:)
Semmit nem ér , hogy elolvasom, MEG KELL TANULNI !!! |
|
 |
Inzsellér
2013-06-29 20:55:09
|
17050
|
Mejik oldalon??? |
|
A hozzászólás:
 |
telescoper
2013-06-29 18:45:10
|
17049
|
Tudod miért nem válaszol senki? Megmondom. Júni 7-én írtad, hogy vettél egy d5100-at. Azóta elolvashattad volna a használati útmutatót, abban benne van a megoldás.
|
|
Előzmény:
 |
MrTszerel
2013-06-29 12:08:15
|
17047
|
Köszöntlek itt mckmester!
Na pont itt kezdödnek a bajok. Adva van ugye egy ilyen tanács pl. : " portrét F4-F5.6 rekesszel" ?????
Kiindulás: Nikon 5100 + 18-105 optika ( a gép angol nyelvű :( ) vagyis ez van:

Azt értem, hogy a rekesz az a lyuk amin beesik a fény, de melyik üzemmódban tegyem meg ezt?
Sokat gondolkodnom nem kell azon, hogy mit fotózzak. Képeim 80 % a családom. 20% a családom amint ép csinál valamit.
Sok –sok beltéri kép. Nagyon kis mértékben némi épület fotózás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|