Keresés

Részletes keresés

MrTszerel Creative Commons License 2013-06-29 22:32:11 17053

Megtisztelő a figyelmed! 

Emlékszel ( visszakerested ) mikor kezdtem. 

Nem mentegetem magam , de kb úgy képzeld el minthogy olvastam már a bibliát de ettől még nem lettem keresztény:)

Semmit nem ér , hogy elolvasom, MEG KELL TANULNI !!!

Inzsellér Creative Commons License 2013-06-29 20:55:09 17050

Mejik oldalon???

A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2013-06-29 18:45:10 17049

Tudod miért nem válaszol senki? Megmondom. Júni 7-én írtad, hogy vettél egy d5100-at. Azóta elolvashattad volna a használati útmutatót, abban benne van a megoldás.

 

Előzmény:
MrTszerel Creative Commons License 2013-06-29 12:08:15 17047

Köszöntlek itt mckmester!

 

Na pont itt kezdödnek a bajok. Adva van ugye egy ilyen tanács pl. : " portrét F4-F5.6 rekesszel" ?????

Kiindulás: Nikon 5100 + 18-105 optika (  a gép angol nyelvű :(  ) vagyis ez van:

 

 

Azt értem, hogy a rekesz az a lyuk amin beesik a fény, de melyik üzemmódban tegyem meg ezt?

 

Sokat gondolkodnom nem kell azon, hogy mit fotózzak. Képeim 80 % a családom. 20% a családom amint ép csinál valamit.

Sok –sok beltéri kép. Nagyon kis mértékben némi épület fotózás. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!