Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mamka2 Creative Commons License 2013-06-28 16:08:51 20

Még jó,hogy benéztem ide!!! :) Ezeket nem is mutattad nekem. Hűűű! 

Előzmény:
Rece-fice Creative Commons License 2013-06-14 10:14:24 19

Most látom, ilyen fórum is van:-) Én a Keresztszemes és a Kézimunka fórumról tévedtem ide, ill egy Titeket idéző blogról...

 

A folklór a szívem csücske - mostanában festett bútorokról kétszer is írtam a naplómban. Sajnos a kiállítást rég bezárták, de az albumomban is vannak képek.

Sajnos én nem űzöm, csak nézem - gyönyörködve:-)))))))))))

(Van még egy csomó képem, de megőrült a rendszerem - vagy én, és elfordítva teszi be a képeket... na én bosszantok ezzel senkit).

Ez egy "kombi" pad - gyerekfekhely mellé állították, hogy ne pottyanjon le a kicsi!

 

http://imgfrm.index.hu/imgfrm/4/9/3/7/IMG_0011304937.jpg                  http://imgfrm.index.hu/imgfrm/4/9/4/0/IMG_0011304940.jpg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!