Kedves nécica66 !
Kedves Györgyi !
Kedves Szaniq !
Nagyon köszönöm az együttérző szavakat és annak is aki csak gondolatban egy pillanatra Mici cicámra gondolt.
Jóleső érzés tudni, hogy ebben a nagy világban sok állatszerető ember él. Köszönöm.
Ördög Miciről nem tudok képet feltölteni, mert nem készitettem Róla.
Négy évvel ezelőtt önhatalmulag , beköltözött hozzánk, csontsoványan és félig kopaszon.
Nem lehetett kinézni, hogy ez az állat macska-e vagy tazmán ördög ? Utánna nemsokára megbetegedett.
Három szinü cica volt, fekete, fehér és vörös.nagytestü hosszu lábu cica volt, soha nem birt meghizni.
Olyan szép képet nem tudtam volna késziteni,mint amelyek már itt fel vannak téve.
Viszont nagyon kedves volt, nyakbaugrós, imádta, ha dajkálják, simogatják, gyömöszölik, gyurják,
ekkor volt a legboldogabb, csak a szájához nem lehetett érni.
Nyugodjon békében.
Minden Cicagazdinak és Cicának nagyon jó egészséget kivánok ! ibajo |