|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
ikajli
2013-06-25 11:39:24
|
8535
|
Ha a fujkálás kevés, akkor esetleg érdemes beruházni a Lenspen kifejezetten szenzor tísztításra kialakított eszközére is. Olcsóbb, mint felutazni Bp-re, és többször is használhatod. Kipróbáltam, megoldotta a problémámat, és nem okozott bajt.
(Ennek kisebb a feje, mint az objektív tisztító verzió, és kb. háromszög alakú, így a sarkokba is be tudod tolni.) |
|
Előzmény:
 |
gregi.david
2013-06-21 12:33:01
|
8532
|
Sziasztok! Egy olyan embert keresek, aki szivességből vagy kevés pénzért, letisztítaná a ccd-m( vagy kölcsönadná a szettjét). Sajna nincs pénzem pestre felvinni a 7éves Nikonom, de már eléggé zavar az 5perces PS utomunka a porszemek miatt. Segítsetek, kérlek!
Légyszi emailre írjatok, mert itt már nem szoktam járni : gregi1991 kukac gmail
Gregi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|