Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ikajli Creative Commons License 2013-06-25 11:39:24 8535

Ha a fujkálás kevés, akkor esetleg érdemes beruházni a Lenspen kifejezetten szenzor tísztításra kialakított eszközére is. Olcsóbb, mint felutazni Bp-re, és többször is használhatod. Kipróbáltam, megoldotta a problémámat, és nem okozott bajt.

 

(Ennek kisebb a feje, mint az objektív tisztító verzió, és kb. háromszög alakú, így a sarkokba is be tudod tolni.)

Előzmény:
gregi.david Creative Commons License 2013-06-21 12:33:01 8532

Sziasztok! Egy olyan embert keresek, aki szivességből vagy kevés pénzért, letisztítaná a ccd-m( vagy kölcsönadná a szettjét). Sajna nincs pénzem pestre felvinni a 7éves Nikonom, de már eléggé zavar az 5perces PS utomunka a porszemek miatt. Segítsetek, kérlek!

Légyszi emailre írjatok, mert itt már nem szoktam járni : gregi1991 kukac gmail

 

Gregi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!