Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2013-06-23 16:56:24 758

Kora reggel volt, de már elég aktívak voltak. Csakis állványról. 

Amikor ráállok egy rovarra, még nem tudni lesz-e sorozat. :) Legtöbbjükre, jó ha egyet-egyet sikerül rálőni.

Azután, kitudja miért, van közöttük, amelyik nyugodtabban viselkedik, a szél sem fúj éppen. 5-10 másodperces mozdulatlanság elég. :)

Ha láthatóan nagyon nyugodt a rovar, de a szél kicsit mozgat, akkor jöhet a kitámasztás. :)

Előzmény:
totoro_uj Creative Commons License 2013-06-23 11:48:49 757

Ezt hogy sikerült? Kézből? Hajnalban? Vagy lefagyasztottad őket ? :)
Én is próbáltam már, de esélye sem volt, hogy ne mocorogjanak, vagy a szél ne mozgassa őket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!