|
|
|
|
 |
Ambzso
2013-07-01 11:00:51
|
7415
|
jelenleg ez a helyzet.....


|
|
 |
Ambzso
2013-06-24 16:24:18
|
7414
|
Ma mikor eljöttünk otthonról (külső szemlélés alapján ) a nagyobb cicc a kisebb ciccel számukra durvának vélhetően játszottt a torkát harapdálta.
Megfigyeltük, hogy szinte mindig a kisebb cicc kezdi a vitát morogni kezd, ha már a másik elsétál mellette, provokálja indok nélkül.
Végülis arra jutottunk, hogy külön töltik az éjszakát... |
|
A hozzászólás:
 |
PanniF1
2013-06-23 16:05:49
|
7413
|
reméljük, nem lesz gond!!
|
|
Előzmény:
 |
Ambzso
2013-06-23 14:19:08
|
7412
|
Holnap dun ig lesz felügyelet aztán 1 nap 2-ben lesznek. Szerintem az lesz a sorsdöntő, de nem látom borúsan... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|