|
|
|
|
 |
PanniF1
2013-06-23 16:05:49
|
7413
|
reméljük, nem lesz gond!!
|
|
A hozzászólás:
 |
Ambzso
2013-06-23 14:19:08
|
7412
|
Holnap dun ig lesz felügyelet aztán 1 nap 2-ben lesznek. Szerintem az lesz a sorsdöntő, de nem látom borúsan... |
|
Előzmény:
 |
PanniF1
2013-06-23 14:15:11
|
7411
|
hát mi tuti nem alkalmaztunk különzárást. :-(
az mire jó? érzik egymás szagát, de nem látják egymást. és két nap múlva szerintem ugyanott tartanak, csak talán izgatottabban.
szerintem legyenek állandó felügyelet mellett, ha megoldható és csak akkor beavatkozni, ha... mint a gyerekeknél.
de én laikus vagyok, nem értek hozzá, csak szeretem őket. :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|