Keresés

Részletes keresés

PanniF1 Creative Commons License 2013-06-23 16:05:49 7413

reméljük, nem lesz gond!!

 

A hozzászólás:
Ambzso Creative Commons License 2013-06-23 14:19:08 7412

Holnap dun ig lesz felügyelet aztán 1 nap 2-ben lesznek. Szerintem az lesz a sorsdöntő, de nem látom borúsan...

Előzmény:
PanniF1 Creative Commons License 2013-06-23 14:15:11 7411

hát mi tuti nem alkalmaztunk különzárást. :-(

az mire jó? érzik egymás szagát, de nem látják egymást. és két nap múlva szerintem ugyanott tartanak, csak talán izgatottabban.

szerintem legyenek állandó felügyelet mellett, ha megoldható és csak akkor beavatkozni, ha... mint a gyerekeknél.

de én laikus vagyok, nem értek hozzá, csak szeretem őket. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!