|
|
|
|
 |
Ambzso
2013-06-23 14:19:08
|
7412
|
Holnap dun ig lesz felügyelet aztán 1 nap 2-ben lesznek. Szerintem az lesz a sorsdöntő, de nem látom borúsan... |
|
A hozzászólás:
 |
PanniF1
2013-06-23 14:15:11
|
7411
|
hát mi tuti nem alkalmaztunk különzárást. :-(
az mire jó? érzik egymás szagát, de nem látják egymást. és két nap múlva szerintem ugyanott tartanak, csak talán izgatottabban.
szerintem legyenek állandó felügyelet mellett, ha megoldható és csak akkor beavatkozni, ha... mint a gyerekeknél.
de én laikus vagyok, nem értek hozzá, csak szeretem őket. :-) |
|
Előzmény:
 |
Ambzso
2013-06-23 12:23:07
|
7410
|
Szia!
Egy netes oldal 2-3 napos különzárást ír.../szerintem durva módszer/
Tegnap hoztam haza egy 8 hetes perzsát egy 10 hetes fél perzsa cicc-hez. Nagyobbik cicc játszott a kicsivel csak ugye erőfölény miatt a kisebbet féltjük... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|