|
|
|
|
 |
PanniF1
2013-06-23 14:15:11
|
7411
|
hát mi tuti nem alkalmaztunk különzárást. :-(
az mire jó? érzik egymás szagát, de nem látják egymást. és két nap múlva szerintem ugyanott tartanak, csak talán izgatottabban.
szerintem legyenek állandó felügyelet mellett, ha megoldható és csak akkor beavatkozni, ha... mint a gyerekeknél.
de én laikus vagyok, nem értek hozzá, csak szeretem őket. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Ambzso
2013-06-23 12:23:07
|
7410
|
Szia!
Egy netes oldal 2-3 napos különzárást ír.../szerintem durva módszer/
Tegnap hoztam haza egy 8 hetes perzsát egy 10 hetes fél perzsa cicc-hez. Nagyobbik cicc játszott a kicsivel csak ugye erőfölény miatt a kisebbet féltjük... |
|
Előzmény:
 |
PanniF1
2013-06-23 11:14:44
|
7409
|
"okosat" akartam írni, persze. :-)
nyilván kell rájuk figyelni, de szerintem hagyni kell ismerkedni és nem lesz gond.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|