Keresés

Részletes keresés

Ambzso Creative Commons License 2013-06-23 12:23:07 7410

Szia!

 

Egy netes oldal 2-3 napos különzárást ír.../szerintem durva módszer/

Tegnap hoztam haza egy 8 hetes perzsát egy 10 hetes fél perzsa cicc-hez. Nagyobbik cicc játszott a kicsivel csak ugye erőfölény miatt a kisebbet féltjük...

A hozzászólás:
PanniF1 Creative Commons License 2013-06-23 11:14:44 7409

"okosat" akartam írni, persze. :-)

nyilván kell rájuk figyelni, de szerintem hagyni kell ismerkedni és nem lesz gond.

 

Előzmény:
PanniF1 Creative Commons License 2013-06-23 11:13:17 7408

Hali!

Ne szidj nagyon, biztos nagyon oksat fogok mondani. Igaz, már régen volt, 15 éve,de

Sis-t jűliusban hoztuk haza, apróként, Lou decemberben került hozzánk szintén picikén. Nem volt semmi gond. Megszokták -és remélem meg is szerették-egymást azóta.

Gondolom, ez függ a cicák természetétől is, ezek a lányok sziámi/thai típusúak. Nem fajtatiszta egyik sem, denekünk azok. :-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!