|
|
|
|
 |
Ambzso
2013-06-23 12:23:07
|
7410
|
Szia!
Egy netes oldal 2-3 napos különzárást ír.../szerintem durva módszer/
Tegnap hoztam haza egy 8 hetes perzsát egy 10 hetes fél perzsa cicc-hez. Nagyobbik cicc játszott a kicsivel csak ugye erőfölény miatt a kisebbet féltjük... |
|
A hozzászólás:
 |
PanniF1
2013-06-23 11:14:44
|
7409
|
"okosat" akartam írni, persze. :-)
nyilván kell rájuk figyelni, de szerintem hagyni kell ismerkedni és nem lesz gond.
|
|
Előzmény:
 |
PanniF1
2013-06-23 11:13:17
|
7408
|
Hali!
Ne szidj nagyon, biztos nagyon oksat fogok mondani. Igaz, már régen volt, 15 éve,de
Sis-t jűliusban hoztuk haza, apróként, Lou decemberben került hozzánk szintén picikén. Nem volt semmi gond. Megszokták -és remélem meg is szerették-egymást azóta.
Gondolom, ez függ a cicák természetétől is, ezek a lányok sziámi/thai típusúak. Nem fajtatiszta egyik sem, denekünk azok. :-)

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|