|
|
|
|
 |
PanniF1
2013-06-23 11:14:44
|
7409
|
"okosat" akartam írni, persze. :-)
nyilván kell rájuk figyelni, de szerintem hagyni kell ismerkedni és nem lesz gond.
|
|
A hozzászólás:
 |
PanniF1
2013-06-23 11:13:17
|
7408
|
Hali!
Ne szidj nagyon, biztos nagyon oksat fogok mondani. Igaz, már régen volt, 15 éve,de
Sis-t jűliusban hoztuk haza, apróként, Lou decemberben került hozzánk szintén picikén. Nem volt semmi gond. Megszokták -és remélem meg is szerették-egymást azóta.
Gondolom, ez függ a cicák természetétől is, ezek a lányok sziámi/thai típusúak. Nem fajtatiszta egyik sem, denekünk azok. :-)

|
|
Előzmény:
 |
Ambzso
2013-06-22 21:38:47
|
7407
|
Urak!
Kérek véleményt és / vagy tanácsot egy 7 hetes és egy kb 10 hetes kis macska össze szoktatásával kapcsolatosan!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|