|
|
|
|
 |
bipaci
2013-06-23 11:34:22
|
4515
|
Ironed, ha válaszolt(n)ál , légy szíves írd az Emilre a felhasználóneved, mert a sok érdeklődő közül nem tudom, melyik vagy.
Az elsőbbség természetesen a Tiéd |
|
 |
bipaci
2013-06-23 05:00:53
|
4513
|
Keszthely
Mél címem nyilvános
Postai utánvét természetesen OK |
|
A hozzászólás:
 |
Ironed
2013-06-22 23:14:42
|
4512
|
hova valósi vagy? illetve posta is működik? |
|
Előzmény:
 |
bipaci
2013-06-22 10:56:58
|
4511
|
Ha még érdekel, megbeszélhetjük, mivel a vevőmről kiderült, hogy elfelejt fizetni, így a szűrő újra megvan.
Üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|