Keresés

Részletes keresés

PanniF1 Creative Commons License 2013-06-23 11:13:17 7408

Hali!

Ne szidj nagyon, biztos nagyon oksat fogok mondani. Igaz, már régen volt, 15 éve,de

Sis-t jűliusban hoztuk haza, apróként, Lou decemberben került hozzánk szintén picikén. Nem volt semmi gond. Megszokták -és remélem meg is szerették-egymást azóta.

Gondolom, ez függ a cicák természetétől is, ezek a lányok sziámi/thai típusúak. Nem fajtatiszta egyik sem, denekünk azok. :-)

 

A hozzászólás:
Ambzso Creative Commons License 2013-06-22 21:38:47 7407

Urak!

 

Kérek véleményt és / vagy tanácsot egy 7 hetes és egy kb 10 hetes kis macska össze szoktatásával kapcsolatosan!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!