Keresés

Részletes keresés

Vicuska8712 Creative Commons License 2013-06-20 10:29:46 19497

Úristen, nagyon sajnálom! Részvétem! :(

Octi19 Creative Commons License 2013-06-20 08:22:44 19496

:-(

Részvétem.

A hozzászólás:
nemesvarazs Creative Commons License 2013-06-20 08:15:05 19495

Sziasztok!

Nagyon rég voltam itt az oldalon.

A Rozika szombaton 1 perc alatt hírtelen el ment,a kezeim között.A szívem meg szakadt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!