Keresés

Részletes keresés

BSzTom Creative Commons License 2013-06-18 22:32:17 1707

Arról nem is beszélve, hogy egy meissenit csukott szemmel rakhatsz fel, egy lengyel esetében meg hm.. nem szabad otthon hagyni a vízmértéket meg a csiszolókövet. Amúgy tényleg hasonlít. Mint egyik tojás a másik habverőre. :)

A hozzászólás:
BSzTom Creative Commons License 2013-06-18 22:29:37 1706

És persze spirázhatjuk még, hogy a régi romhányi/Lloyd meg szinte ugyanez a szín, csak az meg nagyon nem ez a méret. Legalább egy dimenzióban magyarázhatatlanul másmilyen. :( Szóval ilyen kell, nem ilyesmi.

Előzmény:
BSzTom Creative Commons License 2013-06-18 22:20:42 1705

Amúgy az OSterfeldi is szakasztott ez a méret, stb, csak éppen a szín, az nem stimmel. És ez bizony nem mellékes egy szinte minden oldalról látható kályha esetében...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!