|
|
|
|
 |
BSzTom
2013-06-18 22:32:17
|
1707
|
Arról nem is beszélve, hogy egy meissenit csukott szemmel rakhatsz fel, egy lengyel esetében meg hm.. nem szabad otthon hagyni a vízmértéket meg a csiszolókövet. Amúgy tényleg hasonlít. Mint egyik tojás a másik habverőre. :) |
|
A hozzászólás:
 |
BSzTom
2013-06-18 22:29:37
|
1706
|
És persze spirázhatjuk még, hogy a régi romhányi/Lloyd meg szinte ugyanez a szín, csak az meg nagyon nem ez a méret. Legalább egy dimenzióban magyarázhatatlanul másmilyen. :( Szóval ilyen kell, nem ilyesmi. |
|
Előzmény:
 |
BSzTom
2013-06-18 22:20:42
|
1705
|
Amúgy az OSterfeldi is szakasztott ez a méret, stb, csak éppen a szín, az nem stimmel. És ez bizony nem mellékes egy szinte minden oldalról látható kályha esetében... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|