Keresés

Részletes keresés

BSzTom Creative Commons License 2013-06-18 22:29:37 1706

És persze spirázhatjuk még, hogy a régi romhányi/Lloyd meg szinte ugyanez a szín, csak az meg nagyon nem ez a méret. Legalább egy dimenzióban magyarázhatatlanul másmilyen. :( Szóval ilyen kell, nem ilyesmi.

A hozzászólás:
BSzTom Creative Commons License 2013-06-18 22:20:42 1705

Amúgy az OSterfeldi is szakasztott ez a méret, stb, csak éppen a szín, az nem stimmel. És ez bizony nem mellékes egy szinte minden oldalról látható kályha esetében...

Előzmény:
Kályháskristóf Creative Commons License 2013-06-17 18:49:09 1701

Gratulálunk, Ön belefutott egy meisseni csempébe...Ugyanilyen méretű a lengyel is, azt tudok adni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!