|
|
|
|
 |
BSzTom
2013-09-11 22:34:24
|
1711
|
Hali,
Köszönöm a közbenjárást, most utánanéztem:
Április-május-június-július-augusztus havi látogatók a szóban forgó weboldalon keresztül: 47 db látogató (ebből 16 db a főoldalról, a többi az aloldalról). Ez nem egészen 10 látogató/hó. Óriási veszteség. :))) Presztízskérdést pedig ennél nagyobb dolgokból sem csinálok, mert zömében nem a virtuális világban zajlik az életem. :)
Nem a te hozzáállásodat akartam ezzel minősíteni, félre ne értsd, csak az én reakciómat igyekeztem magyarázni. Szerintem nem annyira értékes a dolog, hogy ezért akár csak a telefont felemeljem, de azért köszi, hogy te ezt megtetted.
Itt, ezen a fórumon nem véletlen, hogy nem említettem konkrét neveket, webhelyeket, ugye megérted... :)
Sok jó munkát,
T |
|
 |
BSzTom
2013-06-18 22:20:42
|
1705
|
Amúgy az OSterfeldi is szakasztott ez a méret, stb, csak éppen a szín, az nem stimmel. És ez bizony nem mellékes egy szinte minden oldalról látható kályha esetében... |
|
 |
BSzTom
2013-06-18 22:17:04
|
1703
|
Igen, ezt sokan vadásszák. Pillanatnyilag én is. Sajnos a tradicionális mályvaszínűn kívül most nincs semmilyen meissenim, az meg ugye, itt nem frankó. |
|
A hozzászólás:
 |
Kályháskristóf
2013-06-17 18:49:09
|
1701
|
Gratulálunk, Ön belefutott egy meisseni csempébe...Ugyanilyen méretű a lengyel is, azt tudok adni. |
|
Előzmény:
 |
BSzTom
2013-06-13 20:29:38
|
1700
|
Ilyenje van valakinek? Ha igen, lsz szóljon, mennyiért, hol?
Köszi,
T
 
06 30 7733 482 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|